Lot 84

[Religion, Chartreux]. Nova collectio statutorum ordinis cartusiensis, et quae in antiquis et novis statutis ac tertia compilatione dispersa & confusa habebantur simul ordinate disposita complectens. Paris, Henri Theoderic, 1582. in-4 veau (reliure d'origine). (manque le dos, premier plat et feuillet de garde détachés)
Mes ordres d'achat